EXR380TN TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 380MHZ WHIP STR TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 375MHz ~ 385MHz
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 380MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 380MHZ WHIP STR TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 375MHz ~ 385MHz, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 380MHz.