EXR902RSM TE Connectivity Laird
EXR_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 931MHZ WHIP TILT RP-SMA
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Termination: RP-SMA Male
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 9.500" (241.30mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz
Power - Max: 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 931MHZ WHIP TILT RP-SMA, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 9.500" (241.30mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz, Power - Max: 50 W.