EXS164BN TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 169MHZ WHIP STR BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 164MHz ~ 174MHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.950" (100.33mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 169MHz
Part Status: Obsolete
Power - Max: 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 169MHZ WHIP STR BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 164MHz ~ 174MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.950" (100.33mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 169MHz, Part Status: Obsolete, Power - Max: 50 W.