Продукція > EXXELIA TEMEX > EXT-VOLTCHBC0R1-1R0KITG1ROHS
EXT-VOLTCHBC0R1-1R0KITG1ROHS
EXT-VOLTCHBC0R1-1R0KITG1ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 0.1PF-1PF 100PC
Tolerance: ±0.05pF, ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Non-Magnetic
Packaging: Box
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Capacitance Range: 0.1pF ~ 1pF
Quantity: 100 Pieces (10 Values - 10 Each)
Kit Type: Ceramic
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Packages Included: 1111 (2828 Metric)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 0.1PF-1PF 100PC, Tolerance: ±0.05pF, ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Non-Magnetic, Packaging: Box, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Capacitance Range: 0.1pF ~ 1pF, Quantity: 100 Pieces (10 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 1111 (2828 Metric), Part Status: Active.