Продукція > EXXELIA TEMEX > EXT-VOLTCHBC121-102KITG4ROHS
EXT-VOLTCHBC121-102KITG4ROHS
EXT-VOLTCHBC121-102KITG4ROHS EXXELIA Temex
6086d63b6d594.pdf
Виробник: EXXELIA Temex
Description: CAP KIT CERAMIC 120PF-1000PF 120
Packaging: Box
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 300 ~ 1000V
Capacitance Range: 120pF ~ 1000pF
Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each)
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP KIT CERAMIC 120PF-1000PF 120, Packaging: Box, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 300 ~ 1000V, Capacitance Range: 120pF ~ 1000pF, Quantity: 120 Pieces (12 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 1111 (2828 Metric), Part Status: Active.