EXWHC2-250-01
EXWHC2-250-01 Essentra Components
Fiber%2CWire%2CCable_Catalog.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Packaging: Bulk
Color: Natural
Mounting Type: Fastener
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Length: 0.827" (21.00mm)
Type: Clip, P-Type
Width: 0.394" (10.00mm)
Panel Hole Size: 0.157" (4.00mm)
Opening Size: 0.250" (6.35mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.039" (1.00mm)
Type Attributes: Locking, Round
на замовлення 17272 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER, Packaging: Bulk, Color: Natural, Mounting Type: Fastener, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Length: 0.827" (21.00mm), Type: Clip, P-Type, Width: 0.394" (10.00mm), Panel Hole Size: 0.157" (4.00mm), Opening Size: 0.250" (6.35mm), Material Flammability Rating: UL94 V-2, Material Thickness: 0.039" (1.00mm), Type Attributes: Locking, Round.