EY1H332MNN1840E
EY1H332MNN1840E Chinsan (Elite)
EY Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 50V RAD TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.634" (41.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 20 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.91 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.85 A @ 100 kHz
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 50V RAD TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.634" (41.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 20 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.91 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.85 A @ 100 kHz.