Продукція > CHINSAN (ELITE) > EY1J122MNN1825ER
EY1J122MNN1825ER
EY1J122MNN1825ER Chinsan (Elite)
EY%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 30 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.758 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.93 A @ 100 kHz
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 30 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.758 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.93 A @ 100 kHz.