Продукція > CHINSAN (ELITE) > EY2A330MQS0811ERS
EY2A330MQS0811ERS
EY2A330MQS0811ERS Chinsan (Elite)
EY%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 780 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 138.6 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 462 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 780 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 138.6 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 462 mA @ 100 kHz.