Продукція > PANASONIC > EYG-A121801A
EYG-A121801A
EYG-A121801A Panasonic
Panasonic_03082022_EYGA_S-2933429.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products PGS 10um + Adh 30um
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0004" (0.010mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Adhesive: Adhesive - One Side, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції EYG-A121801A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Graphite
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0004" (0.010mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm