Продукція > PANASONIC > EYG-A121801V
EYG-A121801V
EYG-A121801V Panasonic
AYA0000COL24-1291003.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products Ht Res Adh 18um + PGS 10um
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0004" (0.010mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Adhesive: Adhesive - One Side, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції EYG-A121801V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0004" (0.010mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm