Продукція > PANASONIC > EYG-A121802A
EYG-A121802A
EYG-A121802A Panasonic
Panasonic_03082022_EYGA_S-2933429.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products strong adhesion type
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Sheet, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0007" (0.017mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Thermal Conductivity: 1000W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Acrylic Tape, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції EYG-A121802A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Sheet
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0007" (0.017mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K