Продукція > PANASONIC > EYG-A121803M
EYG-A121803M
EYG-A121803M Panasonic
AYA0000C27-1093424.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products PGS Graphite Sheet 115X180X0.025mm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0010" (0.025mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Thermal Conductivity: 1000W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Acrylic Tape.
Інші пропозиції EYG-A121803M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0010" (0.025mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K