EYG-A121803PA
EYG-A121803PA Panasonic Electronic Components
AYA0000C27.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0010" (0.025mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K
Adhesive: Adhesive - One Side
Backing, Carrier: Polyester
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0010" (0.025mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Thermal Conductivity: 1000W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Polyester.
Інші пропозиції EYG-A121803PA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EYG-A121803PA EYG-A121803PA Виробник : Panasonic AYA0000C27-1093424.pdf Thermal Interface Products PGS Graphite Sheet, 25um thickness 115x180mm, Polyester tape type