EYG-A121803S
EYG-A121803S Panasonic Electronic Components
EYG_PGS_RevDec_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM PAD 180MMX115MM GRAY
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0010" (0.025mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1750W/m-K