Продукція > PANASONIC > EYG-A121805DM
EYG-A121805DM
EYG-A121805DM Panasonic
AYA0000C27-1093424.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products PET 10um + PGS 50um + Adh 10um
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0020" (0.051mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Polyester.
Інші пропозиції EYG-A121805DM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0020" (0.051mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm