Продукція > PANASONIC > EYG-A121807V
EYG-A121807V
EYG-A121807V Panasonic
AYA0000COL24-1291003.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products PGS Graphite Sheet 115X180X0.07mm
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0028" (0.070mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Thermal Conductivity: 1000W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Acrylic Tape.
Інші пропозиції EYG-A121807V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0028" (0.070mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K