EYG-S121804DP
EYG-S121804DP Panasonic Electronic Components
AYA0000C27.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM PAD 180MMX115MM GRAY
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0016" (0.040mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K