EYG-S182305DP
EYG-S182305DP Panasonic Electronic Components
AYA0000C27.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0020" (0.051mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 230.00mm x 180.00mm
Thermal Conductivity: 1000W/m-K