Продукція > PANASONIC > EYG-T7070A25A
EYG-T7070A25A
EYG-T7070A25A Panasonic
1754_fileversion-1893255.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products Graphite-PAD 2.5mm 70mmx70mm
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: THERM PAD 70X70MM W/ADH BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Graphite Resin, Shape: Square, Thickness: 0.0984" (2.500mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: Through-Plane Heat Transfer, Outline: 70.00mm x 70.00mm, Thermal Conductivity: 13W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides.
Інші пропозиції EYG-T7070A25A
Shape: Square
Thickness: 0.0984" (2.500mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: Through-Plane Heat Transfer
Outline: 70.00mm x 70.00mm
Thermal Conductivity: 13W/m-K