Продукція > PANASONIC > EYG-T7070A30A
EYG-T7070A30A
EYG-T7070A30A Panasonic
1754_fileversion-1893255.pdf
Виробник: Panasonic
Thermal Interface Products Graphite-PAD 3.0mm 70mmx70mm
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 70X70MM W/ADH BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Graphite Resin, Shape: Square, Thickness: 0.118" (3.00mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 2.36°C/W, Usage: Through-Plane Heat Transfer, Outline: 70.00mm x 70.00mm, Thermal Conductivity: 13W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides.
Інші пропозиції EYG-T7070A30A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Graphite Resin
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 2.36°C/W
Usage: Through-Plane Heat Transfer
Outline: 70.00mm x 70.00mm
Thermal Conductivity: 13W/m-K