Продукція > YS TECH USA > EYW06015012BSS-12
EYW06015012BSS-12
EYW06015012BSS-12 YS TECH USA
EYW06015.pdf
Виробник: YS TECH USA
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6100 RPM
Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min)
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB(A)
Static Pressure: 0.256 in H2O (63.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.76 W
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6100 RPM, Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min), Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB(A), Static Pressure: 0.256 in H2O (63.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.76 W.