Продукція > YS TECH USA > EYW06015012LL-12
EYW06015012LL-12
EYW06015012LL-12 YS TECH USA
EYW06015.pdf
Виробник: YS TECH USA
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Width: 15.00mm
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.