Продукція > YS TECH USA > EYW08025012BH-12
EYW08025012BH-12
EYW08025012BH-12 YS TECH USA
EYW08025.pdf
Виробник: YS TECH USA
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 42.0 CFM (1.18m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.1dB(A)
Static Pressure: 0.138 in H2O (34.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.28 W
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 42.0 CFM (1.18m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.1dB(A), Static Pressure: 0.138 in H2O (34.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.28 W.