Продукція > YS TECH USA > EYW12038012BS-12
EYW12038012BS-12
EYW12038012BS-12 YS TECH USA
EYW12038.pdf
Виробник: YS TECH USA
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.