Продукція > YS TECH USA > EYW12038024BM-12
EYW12038024BM-12
EYW12038024BM-12 YS TECH USA
EYW12038.pdf
Виробник: YS TECH USA
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 194.0 CFM (5.43m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.4dB(A)
Static Pressure: 1.150 in H2O (286.5 Pa)
Power (Watts): 28.8 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 194.0 CFM (5.43m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.4dB(A), Static Pressure: 1.150 in H2O (286.5 Pa), Power (Watts): 28.8 W.