EZ-PT047-185M-SS
EZ-PT047-185M-SS Amphenol Times Microwave Systems
pt_047_datasheet-3110088.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
RF Connectors / Coaxial Connectors 1.85 male, straight
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.85 MALE, STRAIGHT, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Crimp, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: 0.047" Semi Rigid, Fastening Type: Threaded, Connector Style: 1.85mm, Shield Termination: Crimp, Part Status: Active, Frequency - Max: 67 GHz, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Crimp
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: 0.047" Semi Rigid
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 1.85mm
Shield Termination: Crimp
Part Status: Active
Frequency - Max: 67 GHz