EZ-PT047-24M-SS
EZ-PT047-24M-SS Amphenol Times Microwave Systems
3190-6876.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
Description: 2.4 MALE, STRAIGHT
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Crimp
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: 0.047" Semi Rigid
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50)
Shield Termination: Crimp
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 2.4 MALE, STRAIGHT, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Crimp, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: 0.047" Semi Rigid, Fastening Type: Threaded, Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50), Shield Termination: Crimp, Part Status: Active, Frequency - Max: 50 GHz, Number of Ports: 1.