EZ-PT047-MSMPF-DS
EZ-PT047-MSMPF-DS Amphenol Times Microwave Systems
TF-047.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
RF Connectors / Coaxial Connectors SMPM female, straight
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SMPM FEMALE, STRAIGHT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Crimp, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: 0.047" Semi Rigid, Fastening Type: Threaded, Connector Style: SMPM, Shield Termination: Crimp, Part Status: Active, Frequency - Max: 65 GHz, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Crimp
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: 0.047" Semi Rigid
Fastening Type: Threaded
Connector Style: SMPM
Shield Termination: Crimp
Part Status: Active
Frequency - Max: 65 GHz