EZ-PT047-SMPSF-DS Amphenol Times Microwave Systems
TF-047.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
Description: SMPS FEMALE, STRAIGHT
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Crimp
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: 0.047" Semi Rigid
Fastening Type: Threaded
Connector Style: SMPS
Shield Termination: Crimp
Part Status: Active
Frequency - Max: 65 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SMPS FEMALE, STRAIGHT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Crimp, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: 0.047" Semi Rigid, Fastening Type: Threaded, Connector Style: SMPS, Shield Termination: Crimp, Part Status: Active, Frequency - Max: 65 GHz, Number of Ports: 1.