Продукція > ZILOG > EZ80190AZ050EC
EZ80190AZ050EC
EZ80190AZ050EC Zilog
ps0066.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: eZ80
Voltage - I/O: 3.3V