Продукція > ZILOG > EZ80190AZ050SC
EZ80190AZ050SC
EZ80190AZ050SC Zilog
ps0066.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP
Packaging: Bag
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: eZ80
Voltage - I/O: 3.3V