Продукція > EZA > EZASCE470M
EZASCE470M
Виробник:
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EZASCE470M
Description: CAP FEEDTHRU 47PF 25V 1608, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Bussed, Capacitance: 47pF, Package / Case: 1608 (4021 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 4.
Інші пропозиції EZASCE470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZA-SCE470M EZA-SCE470M Виробник : Panasonic Electronic Components EZASC%2CEZANC.pdf Description: CAP FEEDTHRU 47PF 25V 1608
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 47pF
Package / Case: 1608 (4021 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Voltage - Rated: 25 V