Продукція > EZA > EZAST21AAAJ
EZAST21AAAJ
Виробник:
на замовлення 150000 шт:
Написати відгук
Технічний опис EZAST21AAAJ
Description: FILTER RC(PI) 47 OHM/22PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1608 (4021 Metric), Concave, Size / Dimension: 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: R = 47Ohms, C = 22pF, Height: 0.033" (0.85mm), Filter Order: 4th, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: RC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 47, ESD Protection: No, Number of Channels: 4.
Інші пропозиції EZAST21AAAJ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1608 (4021 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: R = 47Ohms, C = 22pF
Height: 0.033" (0.85mm)