EZLSA-HTE-E23-490
EZLSA-HTE-E23-490 Banner Engineering Corporation
179480.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN HAND 490MM
Packaging: Box
Features: Transmitter Only
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Hand
Protective Height: 490mm
Operating Range: 0.1m ~ 8.4m
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN HAND 490MM, Packaging: Box, Features: Transmitter Only, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Hand, Protective Height: 490mm, Operating Range: 0.1m ~ 8.4m.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZLSA-HTE-E23-490 EZLSA-HTE-E23-490 Виробник : Banner Engineering 202514-3107661.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS; Emitter; 490 mm; Resolution: 23 mm; Range: 8.4 m (27 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; LS Custom Connector to 8-wire Flying Leads; in Hygienic Tubular Enclosure