EZP-E1B256MTA
EZP-E1B256MTA Panasonic Electronic Components
ABD0000C200.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 25UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 2.039" (51.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 25 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.7 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 25UF 10% 1.1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 2.039" (51.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 25 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.7 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції EZP-E1B256MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E1B256MTA EZP-E1B256MTA Виробник : Panasonic ABD0000C200-1275469.pdf Film Capacitors 1.1kV 25uF 10% MPP L/S=52.5mm