Продукція > PANASONIC > EZP-E1D156MTA
EZP-E1D156MTA
EZP-E1D156MTA Panasonic
ABD0000C200-1275469.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.3kV 15uF 10% MPP L/S=52.5mm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EZP-E1D156MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E1D156MTA EZP-E1D156MTA Виробник : Panasonic Electronic Components ABD0000C200.pdf Description: CAP FILM 15UF 10% 1.3KVDC RADIAL