EZP-E50656MTA
EZP-E50656MTA Panasonic Electronic Components
ABD0000C200.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 65UF 10% 500VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 500V
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Capacitance: 65 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.8 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 65UF 10% 500VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 500V, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Capacitance: 65 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.8 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції EZP-E50656MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E50656MTA EZP-E50656MTA Виробник : Panasonic ABD0000C200.pdf Film Capacitors 500VDC 65uF 10% MPP L/S=52.5mm