EZP-E52296MTB
EZP-E52296MTB Panasonic Electronic Components
ABD0000C239.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 29UF 15% 525VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 525V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 29 µF
Size / Dimension: 1.457" L x 1.909" W (37.00mm x 48.50mm)
на замовлення 479 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 29UF 15% 525VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 525V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 29 µF, Size / Dimension: 1.457" L x 1.909" W (37.00mm x 48.50mm).
Інші пропозиції EZP-E52296MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E52296MTB EZP-E52296MTB Виробник : Panasonic ABD0000C239-1154825.pdf Film Capacitors 525VDC 29uF 15% MPP L/S=34mm