EZP-E80156MTA
EZP-E80156MTA Panasonic Electronic Components
ABD0000C200.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 10% 800VDC RADIAL
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Film Capacitors 800VDC 15uF 10% MPP L/S=37.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E80156MTA EZP-E80156MTA Виробник : Panasonic ABD0000C200-1275469.pdf Film Capacitors 800VDC 15uF 10% MPP L/S=37.5mm