EZP-E80506MTA
EZP-E80506MTA Panasonic Electronic Components
ABD0000C200.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 50UF 10% 800VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 800VDC 50uF 10% MPP L/S=52.5mm.
Інші пропозиції EZP-E80506MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-E80506MTA EZP-E80506MTA Виробник : Panasonic ABD0000C200-1275469.pdf Film Capacitors 800VDC 50uF 10% MPP L/S=52.5mm