Продукція > PANASONIC > EZP-Q33106MTA
EZP-Q33106MTA
EZP-Q33106MTA Panasonic
ABD0000C242-1109630.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 330VAC 10uF 5% 10.9mOhm 4Pin
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 5% 330VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.9 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 1.181" W (41.00mm x 30.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q33106MTA EZP-Q33106MTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 10UF 5% 330VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.9 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 1.181" W (41.00mm x 30.00mm)