EZP-Q33156MTA
EZP-Q33156MTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 5% 330VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.398" W (42.50mm x 35.50mm)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 5% 330VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.398" W (42.50mm x 35.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q33156MTA EZP-Q33156MTA Виробник : Panasonic ABD0000C242-1109630.pdf Film Capacitors 330VAC 15uF 5% 7mOhm 4Pin