Продукція > PANASONIC > EZP-Q33226MTA
EZP-Q33226MTA
EZP-Q33226MTA Panasonic
Panasonic_Capacitor Film Leaded (EZP-Q Series Film) 013120.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 330VAC 22uF 5% Straight Lead
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 22UF 5% 330VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 1.988" (50.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Інші пропозиції EZP-Q33226MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q33226MTA EZP-Q33226MTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 22UF 5% 330VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 1.988" (50.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)