EZP-Q33286MTA
EZP-Q33286MTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 28UF 5% 330VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 28 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.9 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
на замовлення 396 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 28UF 5% 330VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 28 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.9 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Інші пропозиції EZP-Q33286MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q33286MTA EZP-Q33286MTA Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor_Film_Leaded_(EZP-Q_Series_Film-1853717.pdf Film Capacitors 330VAC 28uF 5% Straight Lead