Продукція > PANASONIC > EZP-Q33605LTA
EZP-Q33605LTA
EZP-Q33605LTA Panasonic
806
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 330VAC 6uF 5% 13.5mOhm 2Pin
на замовлення 273 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 6UF 5% 330VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 6 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 13.5 mOhms, Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q33605LTA EZP-Q33605LTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 6UF 5% 330VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 13.5 mOhms
Size / Dimension: 1.614" L x 0.866" W (41.00mm x 22.00mm)