EZP-Q33905LTA
EZP-Q33905LTA Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 9UF 5% 330VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 9 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.6 mOhms
Size / Dimension: 1.634" L x 1.043" W (41.50mm x 26.50mm)
на замовлення 95 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 9UF 5% 330VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 9 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.6 mOhms, Size / Dimension: 1.634" L x 1.043" W (41.50mm x 26.50mm).
Інші пропозиції EZP-Q33905LTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q33905LTA EZP-Q33905LTA Виробник : Panasonic 806 Film Capacitors 330VAC 9uF 5% 10.6mOhm 2Pin