EZP-Q38156LTB
EZP-Q38156LTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 5% 380VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 380V
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.3 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
на замовлення 162 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 5% 380VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 380V, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.3 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції EZP-Q38156LTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38156LTB EZP-Q38156LTB Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor_Film_Leaded_(EZP-Q_Series_Film-1853717.pdf Film Capacitors 380VAC 15uF 5% Straight Lead