EZP-Q38156MTB
EZP-Q38156MTB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 15UF 5% 380VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 380V
Height - Seated (Max): 2.283" (58.00mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.1 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.496" W (42.50mm x 38.00mm)
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 5% 380VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 380V, Height - Seated (Max): 2.283" (58.00mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.1 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.496" W (42.50mm x 38.00mm).
Інші пропозиції EZP-Q38156MTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38156MTB EZP-Q38156MTB Виробник : Panasonic ABD0000C242-1109630.pdf Film Capacitors 380VAC 15uF 5% 7.1mOhm 4Pin