Продукція > PANASONIC > EZP-Q38226MTA
EZP-Q38226MTA
EZP-Q38226MTA Panasonic
Panasonic_Capacitor_Film_Leaded_(EZP-Q_Series_Film-1853717.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 380VAC 22uF 5% Straight Lead
на замовлення 200 шт:
термін постачання 161-170 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EZP-Q38226MTA EZP-Q38226MTA Виробник : Panasonic Electronic Components 806 Description: CAP FILM 22UF 5% 380VAC RADIAL